O pohár starosty Černé v Pošumaví

03.08.2014 21:34

Další dvoudenní závody a další jubileum. To byl víkendový závod, 10. ročník O pohár starostky Černé v Pošumaví. 5km vyhrál Matěj, který tentokrát poskytl závětří svému bratru Tomášovi a doslova v nohách si Tomáš doplaval pro druhé místo.
 Hlavní nedělní závod na 10 km i tentokrát vyhrál Matěj, když ovšem hned od staru nenechal nikoho na pochybách a ve svižném tempu odplaval sólo závod a druhému v cíli nadělil 8 minut. Tím vyhrál i celkovou soutěž o pohár starostky a obhájil tak své loňské prvenství. Na třetím místě doplaval Tomáš a pořádně tak upevnil svoji pozici v poháru.
Vyvrcholením dvoudenního snažení byla závěrečná tombola, ve které hlavní cenu symbolicky vyhrál Matěj a domů si odvezl neopren.