Archiv článků

01.09.2013 20:19
Chlapci se rozhodli rozplavat na 3km trati a Matěj vyhrál před Tomášem. V hlavním závodě na 10km skončil Tomáš na pěkném 6. místě a vyhrál opět Matěj
31.08.2013 00:00
  Disciplína Čas Pořadí 10 km 01:53:50,0 1 3 km 00:39:17,0 1
  Disciplína Čas Pořadí 10 km 2:00?49,0 6 3 km 00:39:34,0 2
30.08.2013 15:01
Matěj Kozubek plaval fantasticky a získal svoji první seniorskou bronzovou medaili na 20 km a zároveň zlatou mezi staršími dorostenci. Tomáš bohužel po 12.km vzdal pro žaludeční nevolnost z boje o místa na stupních vítězů v mladším dorostu.
24.08.2013 00:00
  Disciplína Čas Pořadí 20 km DNF   1 km 00:12:35,90 3
  Disciplína Čas Pořadí 20 km 04:18:12,90 3 3 km 00:40:20,50 5 1km 00:11:59,30 1
20.08.2013 10:58
Na nejvzdálenější závod ČP na Těrlickou přehradu jsme vyrazili na 10km pouze v sestavě bratři Kozubkovi Matěj plaval hodně aktivně a bral parádní 3. místo. Tomáš podal v poslední době standardní, to je dobrý výkon a celkové 6. místo bylo zaslouženou odměnou za předvedenou snahu.
17.08.2013 00:00
  Disciplína Čas Pořadí 10 km 02:19:17,00 6
  Disciplína Čas Pořadí 10 km 02:04:37,00 3
12.08.2013 15:16
Pískovna Vlkov ve Veselí nad lužnicí byla letos moc teplá a extrémně špinavá. Přesto maximální spokojenost s 2. místem Matěje a 5. místem Tomáše v závodě na 10 km a posun nahoru v absolutním pořadí poháru. Je vidět, že tréninková píle se vyplácí i o prázdninách.
Záznamy: 111 - 120 ze 196